+48 692 688 933 astrea.ochrona@op.pl

Biuro ochrony

Astrea

OCHRONA OSÓB

Ochrona osobista polega na zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności osobistej przed bezpośrednim atakiem na ochranianą osobę.
Jest wiele form prowadzenia ochrony osób, każde zlecenie jest inne. Jest wiele wyobrażeń na temat takiej usługi. Jest ona szeroka w realiach, my natomiast dążymy do tego aby przedstawić Państwu podczas spotkania całą strukturę tej ochrony opisując i analizując szereg procesów jakimi musimy się kierować aby zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo.
Profesjonalnie przygotowana usługa ochrony osobistej nie może być wykonana z dnia na dzień. Chcemy, aby Klient zdał sobie sprawę z tego, że działania rozpoznawcze, planowanie operacji, realizacja zadania czy działania kończące mogą mieć wpływ na Jego bezpieczeństwo w każdej chwili i na każdym etapie wykonywanego zlecenia.
Jest to bardzo skomplikowana usługa. W wielu przypadkach może nie dotyczyć bezpośrednio chronionej osoby ponieważ zagrożenie może być skierowane np: na rodzinę, bliskich współpracowników a atak może mieć formę przymuszenia lub kompromitacji.
Czasami do przygotowania kompleksowego planu ochrony potrzebne są tygodnie a niekiedy nawet miesiące ciężkiej pracy. Istotne są niekiedy najdrobniejsze szczegóły.
Ochronę osobistą proponujemy osobom, które potrzebują szczególnej ochrony. Specjalnie wyszkolona kadra naszej firmy zapewni Państwu bezpieczeństwo w sposób dyskretny i profesjonalny.
Wszystkie szczegóły omawiamy podczas spotkania.

Agencja Ochrony Astrea - kontakt z nami

ASTREA BIURO OCHRONY

96-100 Skierniewice
ul. Jagiellońska 29

TELEFON:
+48 692 688 933

E-MAIL:
astrea.ochrona@op.pl

Dział handlowy

TELEFON: +48 692 688 933
E-MAIL: astrea.ochrona@op.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:

TELEFON: +48 692 872 252
E-MAIL: biuro.ochrony@op.pl

PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY:

TELEFON: +48 668 336 412
E-MAIL: astrea.radekk@op.pl

Do Państwa dyspozycji są nasi przedstawiciele handlowi oraz pracownicy w siedzibie firmy.
Jeżeli zamierzacie Państwo skorzystać z usług proponowanych przez "Biuro Ochrony ASTREA" prosimy o kontakt z DZIAŁEM HANDLOWYM lub PRZEDSTAWICIELEM REGIONALNYM.

Oferty osób zainteresowanych podjęciem pracy w naszej firmie prosimy kierować wraz z CV na adres astrea.praca@wp.pl

Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do korzystania z naszych usług.